ČESKY ENGLISH
18.10.2019

Poděkování patří všem našim partnerům

PRAHA  

Praha je hlavním městem České republiky a 14. největším městem Evropské unie. Do dnešní podoby se Praha vyvíjela jedenáct století. V současnosti se rozkládá na území 496 čtverečních kilometrů a má přes 1,2 milionu obyvatel.

Praha je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Historické centrum města s jedinečným panoramatem Pražského hradu, největšího hradního komplexu na světě, je památkovou rezervací UNESCO.

Partnerství hl. m. Prahy v oblasti kultury, cestovního ruchu, sportu, volného času a volného času dětí a mládeže je nástrojem podpory akcí, které pořádají subjekty působící v Praze v uvedených oblastech, a mezinárodních a tematicky prioritních akcí v uvedených oblastech.

www.praha.eu    
     

 

Praha 6  

Největší pražská městská část Praha 6 zahrnuje katastrální území Ruzyně, Liboc, Veleslavín, Vokovice, Dejvice, Střešovice a části katastrálních území Břevnov, Sedlec, Bubeneč a Hradčany. Patří mezi obvody převážně obytného a rekreačního charakteru, nalezneme zde řadu divadel, vysokých i středních škol.

Typické pro Prahu 6 je bohatost a rozmanitost její přírody. Mezi nejvíce navštěvovaná místa patří Divoká Šárka, Kozí hřbety a Sedlecké skály.

Přestože se většina jejího území stala součástí hlavního města až v roce 1920, patří Praha 6 mezi nejžádanější lokality pro bydlení, administrativu i diplomatická a obchodní zastoupení.

www.praha6.cz    
     

 

ŠermCZ  

ŠermCZ je oficiálním prodejcem šermířského vybavení PBT Hungary pro Českou republiku.

www.sermcz.cz    
     

 

FWF  

Co šermíři potřebují, o tom vědí nejvíce právě šermíři. Prodejce šermířského materiálu FWF Tilo Höppner Vám na svých stránkách rád poradí a zodpoví všechny otázky, které se týkají nejkrásnějšího sportu na světě.

www.fechtwelt-hoeppner.de    
     

 

Melichar Sport  

Společnost Melichar Sport je již od roku 1994 specializovanou prodejnou pro běžecké vybavení, kolektivní a míčové sporty.

Produkty firem Mizuno, New Balance, Helly Hansen a mnohých dalších můžete vybírat v kamenné prodejně na Praze 6 nebo v e-shopu.

www.melicharsport.cz    
     

 

Nadace sportující mládeže  

Nadace sportující mládeže byla založena v roce 1993; v počátcích svého působení fungovala na území města Plzně a od roku 2003 svoji působnost rozšířila na území celé České republiky.

Jejím posláním je zlepšování podmínek pro výběr, výchovu a další rozvoj sportovně talentované mládeže. Vedle sportovních talentů podporuje i významné sportovní akce pořádané v dané věkové kategorii.

Nově Nadace také klade důraz na ocenění a prezentaci úspěchů mladých sportovců. Vyhlašuje nejlepší sportovce Plzně v dětských a mládežnických kategoriích, pořádá výstavy se sportovní tematikou v rámci nichž úspěchy nadějných sportovců zveřejňuje.

www.nsm.cz    
     

 

RENAULT  

Renault Retail Group CZ nabízí svým klientům nejširší nabídku služeb společně se showroomem, který umožňuje vystavit kompletní nabídku modelů značky Renault. Roční prodeje se pohybují kolem 1300 nových a 1300 ojetých vozů. Vedle značkové prodejny Renault od roku 2008 provozuje samostatný salon Dacia.

Cílem společnosti je poskytovat klientům služby té nejvyšší kvality, od roku 2005 je držitelem certifikace ČSN ISO 9001:2001.

Jako první v České republice otevřela v Praze na Zličíně Renault Minute Servis, který přijímá zákazníky bez objednání. Zatímco je jejich vůz v péči mechaniků, mohou využít nabídky blízkých obchodních center Avion a Metropole.

www.rpz.cz    
     

 

Pilsner Urquell  

Na začátku to byl příběh odvahy vydat se novou, neprobádanou cestou, díky níž se zrodil zcela nový druh piva - spodně kvašený světlý ležák. Později byl nazván podle místa svého zrodu, Pils, a dnes je nejprodávanějším typem piva na světě. Pilsner Urquell, jenž dal své jméno všem pivům označovaným jako Pils, Pilsner, si svou jedinečnost uchoval až do dnešních dnů.

Pečlivý výběr surovin, po generace předávané umění sládků a léty prověřené receptury jsou i dnes zárukou kvality piv Plzeňského Prazdroje. V průběhu času příběh obohatily značky Gambrinus, Radegast či Velkopopovický Kozel, které jsou dnes respektovanými součástmi Plzeňského Prazdroje.

www.pilsner-urquell.cz    
     

 

Černý a Černý  

Hlavní činností stavební firmy Černý a Černý Sádrokartony spol. s r.o. je dodávka a montáž suchých staveb, sádrokartonových konstrukcí, minerálních podhledů, akustických podhledů a obkladů, zateplování podkroví a to v reprezentativní kvalitě se standardní zárukou na provedené práce 36 měsíců.

Firma vznikla v roce 1990 původně jako sdružení fyzických osob. V roce 1996 byla založena společnost s ručením omezeným.

www.cernysdk.cz    
     

 

MP Lahůdky  

Společnost MP Lahůdky s.r.o. se zabývá distribucí chlazených tuzemských i zahraničních potravin, především sýrů a uzenin. Zaměřuje se na segment volného trhu a tuzemských regionálních prodejen a velkoobchod.

www.mplahudky.cz    
     

 

Friesovy boudy - Matouš  

Friesovy boudy se nacházejí v nadmořské výšce 1200 m ve střední části Krkonoš mezi středisky Špindlerův Mlýn a Pec pod Sněžkou. Horské chaty leží mimo hlavní turistická centra, proto poskytují klidné prostředí pro aktivní odpočinek a relaxaci, nebo perfektní podmínky pro sportovní soustředění.

Bouda Matouš nabízí pobyt v turistické třídě s lůžkovou kapacitou 15 lůžek. V areálu střediska se nachází 800 m dlouhý lyžařský vlek s převýšením 127 m s obtížností modré barvy. V zimní sezóně Friesovy boudy protíná Krkonošská lyžařská cesta, která vede krkonošskými hřebeny v délce 90,5 km a je neustále upravována rolbami.

www.friesovy-boudy.cz    
     

 

Dobré vinařství  

Máme rádi dobré víno a své vinaře, kteří své práci rozumí, ctí tradice a mají šikovné ruce. Proto se nebojíme nabízet výsledky jejich poctivé práce. Je to pro nás radost - tahle vína totiž pijeme i my a moc nám chutnají.

Dobré vinařství ve svém e-shopu nabízí výběr kvalitních červených, bílých a růžových tichých vín z Velkopavlovické podoblasti včetně vín oceněných v národních a mezinárodních vinařských soutěžích.

www.dobrevinarstvi.cz    
     

Děkujeme!